Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování na Slovensku v Ubytování Sýkora Apartments Veľký Meder. Vyberte si a rezervujte dovolenou na Slovensku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Veľký Meder může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ubytování Sýkora Apartments Veľký Meder rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Velkém Mederu dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Ubytování Sýkora Apartments

Veľký Meder
Lipová ulice 1028/1, Velký Meder popis.č.1028/1, 932 01 Veľký Meder, Slovensko

Sdílejte ubytování              

Ubytování Sýkora Apartments se nachází v obci Veľký Meder v Trnavském kraji, 700 metrů od koupaliště Thermal Corvinus. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Apartmány zahrnují TV a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Můžete si zde zahrát stolní tenis a zdarma používat jízdní kola. Letiště v Bratislavě leží 54 km odtud.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Ubytování Sýkora Apartments Veľký Meder